Wanneer ben je eigenlijk toe aan een volgende stap als ecoloog?
Niet per se wanneer je alles al kunt. Wel wanneer je merkt dat je meer invloed wilt hebben op de inhoud, zelfstandig adviezen wilt geven en verantwoordelijk wilt zijn voor projecten van begin tot eind.
Misschien herken je dat gevoel. Dat je ecologische onderzoeken en vergunningstrajecten goed in de vingers hebt en benieuwd bent wat er nog meer mogelijk is binnen het vak. Meer ruimte voor inhoudelijke afwegingen, complexere vraagstukken en projecten waarin jouw expertise echt het verschil maakt.
Juist die ruimte vind je hier. Niet door het alleen te doen, maar door samen te werken met ecologen, dataspecialisten en boomtechnici die elkaar inhoudelijk versterken en uitdagen. Samen werken jullie aan vraagstukken rondom biodiversiteit, gebiedsontwikkeling en een gezonde leefomgeving.
Benieuwd hoe dat er in de praktijk uitziet? Bekijk hier de vacature.